להתגבר על פחד טיסה – תכנית דרך האינטרנט

התאריכים הקרובים

חלק ראשון –  יום ראשון 10 במאי 2020 שעה 19:30 שעון ישראל 

חלק שנייום ראשון 17 במאי שעה 19:30 שעון ישראל

בכל מפגש נעבור על חצי מהתכנית באמצעות סרטונים, אחרי כל סרטון אפשר יהיה להרחיב ולשאול שאלות.

הסרטונים יארכו נטו כשעה בכל מפגש, והשעה הנותרת היא להסברים ותשובות.

מחיר מיוחד למשבר הקרונה להשתתפות בסדנא בלבד (לא כל התכנית) 280 ש"ח

לאלו שעברו את כל התכנית לטוס ללא פחד, ההשתתפות במחיר 100 ש"ח

להרשמה מלאו פרטים כאן

וובינר פחד טיסה – איך מתחברים ואיך משתתפים?

וובינר זה הינו הרצאה/סמינר או סדנא שמועברים דרך הרשת. אתם מתחברים לאירוע מכל מקום בעולם דרך מחשב המחובר לאינטרנט, רואים ושומעים אותי, צופים בסרטונים, יכולים להעיר, לשאול ולבקש דברים.
אין צורך בציוד מתוחכם, אפשר גם להתחבר מטאבלט, ואפילו מטלפון חכם, אבל נדרש חיבור לאינטרנט באיכות גלישה טובה. להתחברות ראשונית צריך להקדיש 5 עד 10 דקות, ומי שירצה יוכל לעשות ניסוי התחברות מולי במועד שנתאם.
הסדנא במתכונת הוובינר מתקיימת בשני חלקים של כשעתיים כל אחד.

התכנית היא אישית, אולם למדתי שלקבוצה יש כוח משלה. אנו פותחים קבוצת ווטסאפ לכל מחזור כזה, ושם מחליפים חוויות, חולקים ניצחונות ומקבלים תשובות ותמיכה. ההשתתפות בקבוצת הווטסאפ אינה חובה, אבל מאד מומלצת.

תכנית ״לטוס ללא פחד״ פועלת בהצלחה מרשימה. נשים וגברים רבים שהעזו להתמודד עם פחד טיסה ניצחו והמריאו. התגובות שלהם מרגשות ומוכיחות שאפילו השמים אינם הגבול כאשר בוחרים לנצח.

תכנית ״לטוס ללא פחד טיסה״ דרך האינטרנט כוללת ארבעה מרכיבים ביניהם תמיכה שוטפת.

  • הסדנא, או במתכונתה הזו – וובינר. במהלך הסדנא נביט לפחד הטיסה שלנו "בעיניים" וננצח אותו ובעיקר – נלמד הרבה דברים חדשים.
  • פגישה אישית ׳אחד על אחד׳ עם קברניט אלון פרג. גם הפגישה בתכנית זו תערך דרך המחשב. (הפגישה האישית רק למשתתפים בתכנית המלאה)
  • יישומון (אפליקציה) שיותקן במכשירכם הנייד ובו קטעים להאזנה ולצפייה לפני הטיסה ובמהלכה. קטעי המדיה של היישומון מומלץ על ידי חברת אל-על ומותקנים בחלק מהמטוסים של החברה.
  • תמיכה שוטפת של קברניט אלון פרג באמצעות הטלפון, מסרונים ועוד. (למשתתפים בתכנית המלאה בלבד)

מחיר התכנית 1400 ש"ח (למשתתפי התכנית בחו"ל יפורסם מחיר במטבע מקומי).

לקוחות מספרים

פחד טיסה
"…במהלך הטיסה ביתי בת ה 6 חודשים מאיה הייתה עלי, כנראה היא הרגישה שאני רגועה והיא הייתה רגועה, לא בכתה כל הטיסה, אפילו לא לדקה! אלון, תודה רבה גדולה!! שינית לי מקצה לקצה את כל חווית הטיסה…"

"..חייבת להודות שזה הפתיע אותי כמה הסדנא והאפליקציה עזרו לי להירגע ולרגיש באיזה מקום בשליטה. בעיקר בשליטה על עצמי כי על כל השאר זה לא תלוי בנו. בכל שלב נזכרתי מה אלון אמר והסביר..אלון אתה אדם מאד מיוחד שהיתה לי הזכות ללמוד ממך.."

.. אתמול חזרתי מיוון והיום בלילה כבר טסה לאמסטרדם. הטיסות ליוון עברו בקלות וללא פחד. עצם העובדה שסגרתי את כל הטיסות האלו בלי לחשוב פעמיים זה כבר הישג! אלון תודהץ ואם הייתי יודעת כמה הסדנא תעזור הייתי עושה אותה כבר קודם.."

".. לגמרי הייתי בתחושה שאני עולה על אוטובוס. הסתכלתי מהחלון וראיתי סרטים שזה דברים ששנים לא עשיתי בטיסה. עד השבוע הייתי לוקחת כדורי הרגעה, והשבוע אלו היו הטיסות הראשונות שאפילו לא חשבתי לקנות עבורן 😉

פחד טיסה ? לא עוד!

התקשרו: 054-4944883
או כתבו לי ואחזור אליכם בהקדם:
לתכנית "על הקרקע" ולא בוובינר, לחץ על: "לטוס ללא פחד"