להתגבר על פחד טיסה – תכנית דרך האינטרנט

התאריכים הקרובים

יום שני 12 באוקטובר 2020

שעה 17:00 שעון ישראל 

שעה 10:00 שעון החוף המזרחי

שעה 7:00 חוף מערבי

במהלך המפגש תקבלו הסברים, נצפה בסרטונים ואענה על כל שאלותיכם.

משך המפגש 5-6 שעות כולל הפסקות, ובעיקר תלוי בכם.

סדנת רענון לאלו שעברו את כל התכנית לטוס ללא פחד, ההשתתפות במחיר 200 ש"ח

להרשמה מלאו פרטים כאן

וובינר פחד טיסה – איך מתחברים ואיך משתתפים?

וובינר זה הינו הרצאה/סמינר או סדנא שמועברים דרך הרשת. אתם מתחברים לאירוע מכל מקום בעולם דרך מחשב המחובר לאינטרנט, רואים ושומעים אותי, צופים בסרטונים, יכולים להעיר, לשאול ולבקש דברים.
אין צורך בציוד מתוחכם, אפשר גם להתחבר מטאבלט, ואפילו מטלפון חכם, אבל נדרש חיבור לאינטרנט באיכות גלישה טובה. להתחברות ראשונית צריך להקדיש 5 עד 10 דקות, ומי שירצה יוכל לעשות ניסוי התחברות מולי במועד שנתאם.

התכנית היא אישית, אולם למדתי שלקבוצה יש כוח משלה. אנו פותחים קבוצת ווטסאפ לכל מחזור כזה, ושם מחליפים חוויות, חולקים ניצחונות ומקבלים תשובות ותמיכה. ההשתתפות בקבוצת הווטסאפ אינה חובה, אבל מאד מומלצת.

תכנית ״לטוס ללא פחד״ פועלת בהצלחה מרשימה. נשים וגברים רבים שהעזו להתמודד עם פחד טיסה ניצחו והמריאו. התגובות שלהם מרגשות ומוכיחות שאפילו השמים אינם הגבול כאשר בוחרים לנצח.

תכנית ״לטוס ללא פחד טיסה״ דרך האינטרנט כוללת ארבעה מרכיבים ביניהם תמיכה שוטפת.

  • הסדנא, או במתכונתה הזו – וובינר. במהלך הסדנא נביט לפחד הטיסה שלנו "בעיניים" וננצח אותו ובעיקר – נלמד הרבה דברים חדשים.
  • פגישה אישית ׳אחד על אחד׳ עם קברניט אלון פרג. גם הפגישה בתכנית זו תערך דרך המחשב. (הפגישה האישית רק למשתתפים בתכנית המלאה)
  • יישומון (אפליקציה) SimpliFly שיותקן במכשירכם הנייד ובו קטעים להאזנה ולצפייה לפני הטיסה ובמהלכה. קטעי המדיה של היישומון מומלץ על ידי חברת אל-על ומותקנים בחלק מהמטוסים של החברה. (הערה: היישומון מושק בימים אלו, יתכן עיכוב של כמה ימים בקבלתו על מכשירי אייפון, עד שיאושר לשימוש על ידי אפל)
  • תמיכה שוטפת של קברניט אלון פרג באמצעות הטלפון, מסרונים ועוד. (למשתתפים בתכנית המלאה בלבד)

מחיר התכנית המלאה 1400 ש"ח (למשתתפי התכנית בחו"ל שווה ערך במטבע מקומי).

לקוחות מספרים

פחד טיסה
"…במהלך הטיסה ביתי בת ה 6 חודשים מאיה הייתה עלי, כנראה היא הרגישה שאני רגועה והיא הייתה רגועה, לא בכתה כל הטיסה, אפילו לא לדקה! אלון, תודה רבה גדולה!! שינית לי מקצה לקצה את כל חווית הטיסה…"

"..חייבת להודות שזה הפתיע אותי כמה הסדנא והאפליקציה עזרו לי להירגע ולרגיש באיזה מקום בשליטה. בעיקר בשליטה על עצמי כי על כל השאר זה לא תלוי בנו. בכל שלב נזכרתי מה אלון אמר והסביר..אלון אתה אדם מאד מיוחד שהיתה לי הזכות ללמוד ממך.."

.. אתמול חזרתי מיוון והיום בלילה כבר טסה לאמסטרדם. הטיסות ליוון עברו בקלות וללא פחד. עצם העובדה שסגרתי את כל הטיסות האלו בלי לחשוב פעמיים זה כבר הישג! אלון תודהץ ואם הייתי יודעת כמה הסדנא תעזור הייתי עושה אותה כבר קודם.."

".. לגמרי הייתי בתחושה שאני עולה על אוטובוס. הסתכלתי מהחלון וראיתי סרטים שזה דברים ששנים לא עשיתי בטיסה. עד השבוע הייתי לוקחת כדורי הרגעה, והשבוע אלו היו הטיסות הראשונות שאפילו לא חשבתי לקנות עבורן 😉

פחד טיסה ? לא עוד!

התקשרו: 054-4944883
או כתבו לי ואחזור אליכם בהקדם:
    לתכנית "על הקרקע" ולא בוובינר, לחץ על: "לטוס ללא פחד"

    https://tinyurl.com/y4lkvajv